Afiş Tasarımı
 • Afiş Nedir?

  Bilgilendirme, bilinçlendirme, duyurma, satış artırma vb. amaçlarla hazırlanıp, daha çok kitlesel iletişim aracı olarak değerlendirilen afişler, sanatsal kaygıların en yoğun olduğu grafik ürünlerini kapsamaktadır. 

 • Okunaklı Reklam

  Süslü ve dekoratif yazılar yerine okunaklı yazı karakterleri tercih etmekteyiz. Afişte kullandığımız yazının karakteri ve afişe oranla boyutu yaklaşık 1,5 – 2 metre mesafeden okunabilmektedir.

 • Düzen

  Detayları hazırlarken, kısa süreli bakışta anlaşılacak kadar düzenli olmasına önem vermekteyiz. Tasarımın temeli olan düşüncenin fotoğraf ile etkili bir biçimde olacağını belirlemekteyiz. 

 • Hedef Kitle

  Kısa sürede hedef kitleye ulaşmak için önemli detay etkili bir slogan veya grafik olmaktadır. Afiş reklamındaki görüntü sayısı üçü geçmeyecek şekilde sınırlamaktayız. Afişte büyük ölçekli fotoğraf kullanmaktayız.

https://www.bult-gww.nl/ https://www.campdragan.com/ https://www.esmoebel.de/ https://www.bull-z.com/ https://www.spielwaren-gelle.de/ https://www.flemming-pehrsson.de/ https://www.tattoo-you.de/ https://www.ekskuus.nl/ https://www.euro-logging.de/ http://www.byeve.de/ http://www.kommando2010.de/ https://www.cosimo-kindermode.de/ https://www.visionalert.nl/ https://www.philippjaehnel.de/ http://www.laserhaircare.nl/ https://www.karacho-berlin.de/ http://www.hamproevers.nl/ https://www.wohnungen-lorch.de/ https://www.aktionspreisforum.de/ https://www.rude-ruetten.de/ https://www.gedichtehaus.de/ https://www.hemrotech.de/ http://www.esbruderschaft.de/ https://www.jestetter-zipfel.de/ https://www.wismar-lotse.de/ https://www.werners-index.de/ https://www.tollwort.de/ https://www.one2connect.nl/ https://www.motorkai.de/ http://www.z67.nl/ https://www.auto-powersuche.de/ https://www.jestetter-zipfel.de/ https://www.apply-pictures.de/ https://www.mieletlait.com/ https://www.bult-gww.nl/ https://www.bult-gww.nl/ https://www.hettrouwhuys.nl/ http://www.laserhaircare.nl/ https://www.tewes-grafik.de/ https://www.mba-a.de/ https://www.paranoia-band.de/ https://www.teledock.nl/ http://www.rednosedesign.nl/ https://www.jac-products.de/ http://www.orangewebbers.nl/ https://www.westamatic.de/ http://www.bramwerkt.nl/ https://www.wrick.nl/ http://www.ruehle-schreibwaren.de/