Etiket Tasarımı
 • Etiket Nedir?

  Amacını, kullanım şeklini, markasını, miktarını, özeliklerini, gerekiyorsa  fiyatını, imal ve son kullanma tarihlerini üzerinde gösteren tüketiciye bilgi veren grafik tasarımlardır.

 • Sektör Analizi

  Öncelikle sizlerden sektörünüzü, çalışma alanızı, ihtiyacınızı ve çalışma prensiplerinizi dinlemekteyiz. Sizleri ayrıntılı dinledikten sonra sektör değerlendirmesi ve konumlandırma için detaylı analizler yapmaktayız.

 • Elemanların Belirlenmesi

  Ambalaj ya da etiketin tek ürün, seri ürünlerde kullanım durumları gibi tasarımı etkileyen unsurları çıkartmaktayız. Tasarımda yer alacak teknik, kanuni yükümlülükleri sıralar, sizden onay almaktayız.

 • Sektöre-Kurumsal Kimliğe Göre Tasarım

  Yapılacak çalışmanın sektörde yenilikçi görünmesini, markanın kültürünü devam ettirici öğelere yer vermesine önem göstermekteyiz. 

https://www.bult-gww.nl/ https://www.campdragan.com/ https://www.esmoebel.de/ https://www.bull-z.com/ https://www.spielwaren-gelle.de/ https://www.flemming-pehrsson.de/ https://www.tattoo-you.de/ https://www.ekskuus.nl/ https://www.euro-logging.de/ http://www.byeve.de/ http://www.kommando2010.de/ https://www.cosimo-kindermode.de/ https://www.visionalert.nl/ https://www.philippjaehnel.de/ http://www.laserhaircare.nl/ https://www.karacho-berlin.de/ http://www.hamproevers.nl/ https://www.wohnungen-lorch.de/ https://www.aktionspreisforum.de/ https://www.rude-ruetten.de/ https://www.gedichtehaus.de/ https://www.hemrotech.de/ http://www.esbruderschaft.de/ https://www.jestetter-zipfel.de/ https://www.wismar-lotse.de/ https://www.werners-index.de/ https://www.tollwort.de/ https://www.one2connect.nl/ https://www.motorkai.de/ http://www.z67.nl/ https://www.auto-powersuche.de/ https://www.jestetter-zipfel.de/ https://www.apply-pictures.de/ https://www.mieletlait.com/ https://www.bult-gww.nl/ https://www.bult-gww.nl/ https://www.hettrouwhuys.nl/ http://www.laserhaircare.nl/ https://www.tewes-grafik.de/ https://www.mba-a.de/ https://www.paranoia-band.de/ https://www.teledock.nl/ http://www.rednosedesign.nl/ https://www.jac-products.de/ http://www.orangewebbers.nl/ https://www.westamatic.de/ http://www.bramwerkt.nl/ https://www.wrick.nl/ http://www.ruehle-schreibwaren.de/