Outdoor Tasarımı
 • Outdoor Nedir?

  Dış mekanlarda gördüğümüz tüm reklam alanlarında(Billboard, CLP, lightbox vb.) markanızın tanıtımının yapıldığı tasarımları içermektedir.

 • Outdoor Amacı

  Etkili bir yöntem olan açık hava reklamcılığı müşterilerinizin sıklıkla buluştuğu alanları barındırmaktadır.

 • Sektör Analizi

  Firmanızı ve sektörünüzü inceler, sektörünüzde outdoor tasarım çalışmalarında tercih edilen ortamlar hakkında araştırmalar yapmaktayız. Hedef kitlenizi belirleyip mecra seçimini gerçekleştirdikten sonra tasarım sürecine geçmekteyiz.

 • Outdoor Hazırlıkları

  Belirlenen outdoor tasarım ortamına göre çalışmalar gerçekleştirmek adına kampanya, konsept, tanıtım kollarından sizin için doğru olanı saptayarak planımıza uygun görsel, metin, ihtiyacımız olan verileri sizlerden istemekteyiz.

 • Outdoor Tasarımı

  Billboard, cephe giydirmeleri ve diğer outdoor tasarımlarda yer alan reklam mesajı, görseller ve firma işaretleri mükemmel bir uyum içinde birleştiğinde hedef kitle üzerinde son derece etkili olmaktadır.

 • Hedef Kitle

  Anlık olarak hedef kitleye ulaşacak mesaj ve konu tasarım ekibimiz tarafından titizlikle ele alınır ve çalışmalarına geçilmektdir.

https://www.bult-gww.nl/ https://www.campdragan.com/ https://www.esmoebel.de/ https://www.bull-z.com/ https://www.spielwaren-gelle.de/ https://www.flemming-pehrsson.de/ https://www.tattoo-you.de/ https://www.ekskuus.nl/ https://www.euro-logging.de/ http://www.byeve.de/ http://www.kommando2010.de/ https://www.cosimo-kindermode.de/ https://www.visionalert.nl/ https://www.philippjaehnel.de/ http://www.laserhaircare.nl/ https://www.karacho-berlin.de/ http://www.hamproevers.nl/ https://www.wohnungen-lorch.de/ https://www.aktionspreisforum.de/ https://www.rude-ruetten.de/ https://www.gedichtehaus.de/ https://www.hemrotech.de/ http://www.esbruderschaft.de/ https://www.jestetter-zipfel.de/ https://www.wismar-lotse.de/ https://www.werners-index.de/ https://www.tollwort.de/ https://www.one2connect.nl/ https://www.motorkai.de/ http://www.z67.nl/ https://www.auto-powersuche.de/ https://www.jestetter-zipfel.de/ https://www.apply-pictures.de/ https://www.mieletlait.com/ https://www.bult-gww.nl/ https://www.bult-gww.nl/ https://www.hettrouwhuys.nl/ http://www.laserhaircare.nl/ https://www.tewes-grafik.de/ https://www.mba-a.de/ https://www.paranoia-band.de/ https://www.teledock.nl/ http://www.rednosedesign.nl/ https://www.jac-products.de/ http://www.orangewebbers.nl/ https://www.westamatic.de/ http://www.bramwerkt.nl/ https://www.wrick.nl/ http://www.ruehle-schreibwaren.de/