İnsert Tasarımı
 • İnsert Nedir?

  Insert(insört), genelde  parekendecilerin müşterileri ile iletişim kurduğu, etkili reklam ve promosyon materyallerini barındıkmaktadır.

 • İnsert Amacı

  Perakendecilerin indirim dönemlerinde indirimdeki ürünlerini, kampanyalarını, indirim sürelerini ve şirketleri hakkındaki bilgileri müşterilerilerine duyurmak için yayınladıkları ilanlardır.

 • Hedef Kitle

  Hedef kitlenizi araştırır, insert tasarımlarının verimli olabileceğine karar vermekteyiz. Yapılmış örnekleri inceler doğru tasarım modelini gerçekleştirmekteyiz. Karar verilen tasarım modeli ile çalışmalara başlamaktayız.

 • İçerik Oluşturulması

  Insert yer alacak içeriğinizin hazır olup olmadığını göre hareket planlarımızı belirlemekteyiz. Kullanılacak görsel ve metinler hazır ise sürecimiz daha hızlı ilerlemektedir.

 • Uygulama

  Tüm adımları şekillenen konsept ve boyut seçimleri doğrultusunda tasarım aşamasına geçer, sonuçları sizlerle paylaşmaktayız. Onayınız ile birlikte baskı aşamasına geçmekteyiz.

 • Baskı

  Baskıya hazır hale gelen çalışmaları, onayınız ile birlikte çözüm ortağımız olan matbaamıza göndererek son aşamayı da tamamlamış olmaktayız. 

https://www.bult-gww.nl/ https://www.campdragan.com/ https://www.esmoebel.de/ https://www.bull-z.com/ https://www.spielwaren-gelle.de/ https://www.flemming-pehrsson.de/ https://www.tattoo-you.de/ https://www.ekskuus.nl/ https://www.euro-logging.de/ http://www.byeve.de/ http://www.kommando2010.de/ https://www.cosimo-kindermode.de/ https://www.visionalert.nl/ https://www.philippjaehnel.de/ http://www.laserhaircare.nl/ https://www.karacho-berlin.de/ http://www.hamproevers.nl/ https://www.wohnungen-lorch.de/ https://www.aktionspreisforum.de/ https://www.rude-ruetten.de/ https://www.gedichtehaus.de/ https://www.hemrotech.de/ http://www.esbruderschaft.de/ https://www.jestetter-zipfel.de/ https://www.wismar-lotse.de/ https://www.werners-index.de/ https://www.tollwort.de/ https://www.one2connect.nl/ https://www.motorkai.de/ http://www.z67.nl/ https://www.auto-powersuche.de/ https://www.jestetter-zipfel.de/ https://www.apply-pictures.de/ https://www.mieletlait.com/ https://www.bult-gww.nl/ https://www.bult-gww.nl/ https://www.hettrouwhuys.nl/ http://www.laserhaircare.nl/ https://www.tewes-grafik.de/ https://www.mba-a.de/ https://www.paranoia-band.de/ https://www.teledock.nl/ http://www.rednosedesign.nl/ https://www.jac-products.de/ http://www.orangewebbers.nl/ https://www.westamatic.de/ http://www.bramwerkt.nl/ https://www.wrick.nl/ http://www.ruehle-schreibwaren.de/