Kartvizit Tasarımı
 • Kartvizit Nedir?

  Şahıslar ya da firmalar için hazırlanan ve üzerinde tanıtıcı kısa bilgilerin bulunduğu kartlardır.

 • İçerik

  İş hayatımızda yeni fırsatlar için önemli bir parça oluşturan kartvizitte de insanların akılda kalmasını sağlayan sizin belirleyeceğiniz, öne çıkarılacak kısım olması gerekmektedir.

 • Font Seçimi

  Font kullanımı son derece kullanıcı deneyimine uygun olarak okunaklı özelliklere sahip olmaktadır. Genelde beyaz zemin üzerine yazılan içerik zıtlık yaratacak şekilde, tercihen siyah yapılmaktadır.

 • Renk Uyumu

  İnsanlar renklere karşı psikoloik olarak anlık tepki vermektedir. Bu yüzden kartvizitte doğru renk kullanımına önem vererek tasarım yapmaktayız.

https://www.bult-gww.nl/ https://www.campdragan.com/ https://www.esmoebel.de/ https://www.bull-z.com/ https://www.spielwaren-gelle.de/ https://www.flemming-pehrsson.de/ https://www.tattoo-you.de/ https://www.ekskuus.nl/ https://www.euro-logging.de/ http://www.byeve.de/ http://www.kommando2010.de/ https://www.cosimo-kindermode.de/ https://www.visionalert.nl/ https://www.philippjaehnel.de/ http://www.laserhaircare.nl/ https://www.karacho-berlin.de/ http://www.hamproevers.nl/ https://www.wohnungen-lorch.de/ https://www.aktionspreisforum.de/ https://www.rude-ruetten.de/ https://www.gedichtehaus.de/ https://www.hemrotech.de/ http://www.esbruderschaft.de/ https://www.jestetter-zipfel.de/ https://www.wismar-lotse.de/ https://www.werners-index.de/ https://www.tollwort.de/ https://www.one2connect.nl/ https://www.motorkai.de/ http://www.z67.nl/ https://www.auto-powersuche.de/ https://www.jestetter-zipfel.de/ https://www.apply-pictures.de/ https://www.mieletlait.com/ https://www.bult-gww.nl/ https://www.bult-gww.nl/ https://www.hettrouwhuys.nl/ http://www.laserhaircare.nl/ https://www.tewes-grafik.de/ https://www.mba-a.de/ https://www.paranoia-band.de/ https://www.teledock.nl/ http://www.rednosedesign.nl/ https://www.jac-products.de/ http://www.orangewebbers.nl/ https://www.westamatic.de/ http://www.bramwerkt.nl/ https://www.wrick.nl/ http://www.ruehle-schreibwaren.de/