E-Katalog Tasarımı
 • E-Katalog Nedir?

  E-katalog, en temel bilgisayar kullanıcılarının bile hiç zorluk çekmeden sadece tıklayarak sayfalar arasında gezinmesini, istediği ürüne ya da bilgiye rahatlıkla ulaşabilmesini sağlamaktadır.

 • Kolay Kullanım

  Herkesin önem verdiği “kolay ve hızlı” kullanımdır. E-Katalog web sitelerinde butonlarla, sayfanın kenarına tıklayarak, sürükleyerek gezebilmenizi ve Katalog/Broşür deneyimini yaşamanıza yardımcı olmaktadır.

 • Hızlı Erişim

  E-Katalog çok hızlıdır. Sayfalar tek tek arkada yüklenirken müşteriniz rahat bir şekilde kataloğunuzu inceleyebilir ve sayfa geçişlerinde beklemek zorunda kalmaz.

 • Tam Ekran

  E-Katalog tam ekran modunu destekleyerek tüm ekranlara uyum sağmaktadır. Her zaman ekranınızı doldurarak görsel bir şölen sunmanıza yardımcı olur.

 • Ön İzleme ve İçerik

  Müşteriniz tüm sayfaları tek tek gezinip istediğine ulaşana kadar sıkılmak yerine, ön izleme ve içerik özelliği sayesinde kolaylıkla istediği bilgiye ulaşabilmektedir.

 • Youtube Video

  Sadece Resimle olmaz diyen müşterilerimize Youtube ve Vimeo video opsiyonunu ekledik. Böylece ürün veya hizmetinizi video formatında müşterilerinize sunabilmenizi sağlamaktadır.

 • Sosyal Medya

  E-Katalog'de bulunan paylaşım butonları ile Sosyal medya siteleri(Facebook, Twitter, Linkedin, Myspace, Tumblr, Blogger )veya mail yolu ile broşür, katalog ve yayınlarınız müşterileriniz tarafından tek tıklama ile kolayca paylaşılabilir.

 • Responsive

  Web üzerinden çalışan E-Katalog sürümü bütün mobil cihazlarla uyumludur. Responsive özelliği taşımaktadır. (iPad, iPhone, Android) fark etmez. Her yerden ulaşılabilir her yerden çalışır.

 • Dokunmatik

  Mobil cihazlarda (iPhone, iPad ve Android) alışmış olduğunuz "parmak ile sürükle bırak" ve "büyütme - küçültme" metodu ile tüm kullanıcılara hitap eder.

 • Detaylı Zoom

  Vektörel Zoom özelliği yardımı ile görsellerin en yakınına kadar yakınlaştırılabilir ve detaylar incelenebilir. Görseller de herhangi bir bozulma olmamaktadır.

https://www.bult-gww.nl/ https://www.campdragan.com/ https://www.esmoebel.de/ https://www.bull-z.com/ https://www.spielwaren-gelle.de/ https://www.flemming-pehrsson.de/ https://www.tattoo-you.de/ https://www.ekskuus.nl/ https://www.euro-logging.de/ http://www.byeve.de/ http://www.kommando2010.de/ https://www.cosimo-kindermode.de/ https://www.visionalert.nl/ https://www.philippjaehnel.de/ http://www.laserhaircare.nl/ https://www.karacho-berlin.de/ http://www.hamproevers.nl/ https://www.wohnungen-lorch.de/ https://www.aktionspreisforum.de/ https://www.rude-ruetten.de/ https://www.gedichtehaus.de/ https://www.hemrotech.de/ http://www.esbruderschaft.de/ https://www.jestetter-zipfel.de/ https://www.wismar-lotse.de/ https://www.werners-index.de/ https://www.tollwort.de/ https://www.one2connect.nl/ https://www.motorkai.de/ http://www.z67.nl/ https://www.auto-powersuche.de/ https://www.jestetter-zipfel.de/ https://www.apply-pictures.de/ https://www.mieletlait.com/ https://www.bult-gww.nl/ https://www.bult-gww.nl/ https://www.hettrouwhuys.nl/ http://www.laserhaircare.nl/ https://www.tewes-grafik.de/ https://www.mba-a.de/ https://www.paranoia-band.de/ https://www.teledock.nl/ http://www.rednosedesign.nl/ https://www.jac-products.de/ http://www.orangewebbers.nl/ https://www.westamatic.de/ http://www.bramwerkt.nl/ https://www.wrick.nl/ http://www.ruehle-schreibwaren.de/